BK MLADA BOLESLAV
28. 6. 2023 | Klub

Mladí Bruslaři opět absolvovali každoroční týdenní soustředění v Chorvatsku

M l. B o l. – Mladí hokejisté BK Mladá Boleslav společně se svými trenéry a rodiči strávili týden od 19. do 24. června v chorvatské Lanterně u Poreče. Týden plný sportu ale i zábavy každoročně organizuje jeden z trenérů mládeže Vladimír Lejsek, který po návratu děkoval svým trenérským kolegům ale i rodičům dětí za pomoc s organizací a průběhem celého týdne. Program měly děti pestrý, dopoledne vždy patřilo tréninkům, v odpoledních hodinách se pak mladí Bruslaři obvykle věnovali koupání v moři. O stravování se starali právě rodiče hráčů.

1. - 4. třída

12 dětí

Trenér Daniel Pletka

5. - 7. třída

27 dětí

Trenéři Jan Málek, Jan Prokop, David Rudolph

8. a 9. třída

25 dětí

Trenéři Daniel Šimek, Michal Bárta

Dívky

Trenér Vladimír Lejsek

Trenérům pomáhali rodiče a odchovanci klubu Hašlar, Krinwald, Dlask, Šíma, Šimek, Škoda a Jirásko. Děkujeme.

Další články

Aktuality

15.09.2023

Future Olympians U19

Mládežnický výběr českých žen sehraje 21. září ve Slaném přípravné utkání proti seniorskému týmu žen - Lillehammer. Součástí národního výběru žen bude také mladoboleslavská útočnice Lucie Šindelářová.

18.08.2023

Reprezentace žen U16

Nejmladší reprezentace žen U16 absolvuje od 29. sprna pětidenní kemp ve Velkých Popovicích. Hlavní trenér Jan Lucák s sebou na soustředění bere 25 hráček, mezi kterými je i mladoboleslavská zástupkyně - útočnice devítky Lucie Šindelářová.

13.08.2023

Warrior Hockey Games

Devítka ovládla domácí turnaj devátých tříd! Naši mládežníci o víkendu odehráli 5 zápasů, z nichž hned čtyři vyhráli. Svěřenci trenérů Michala, Vrbaty a Šindeláře postupně porazili Litvínov (4:3), Přerov (8:1), Chomutov (4:2) a Jihlavu (3:2). Přemožitele našli až v posledním utkání: staly se jím České Budějovice. Ani závěrečná porážka však deváťáky nepřipravila o celkový triumf, v Mladé Boleslavi se tak mohlo slavit.

13.08.2023

O pohár Hejtmana

Dorostenci vezou z pardubického turnaje krásné 2. místo! Středočeši sice v prvním zápase podlehli Liberci 3:5, následovaly však dvě výhry - 4:1 nad Českými Budějovicemi a 3:2 nad Slavií. Ve finálovém zápase ale dorost nestačil na domácí Pardubice a po výsledku 0:2 tak obsadil druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský František Kovář.

13.08.2023

Hejtman Cup

Junioři mají za sebou karlovarský turnaj, na kterém obsadili 4. místo. Bruslaři po úvodním vítězství 3:1 nad německým Kolínem smolně prohráli s Třincem, kterému podlehli 1:2 po prodloužení, přestože po většinu utkání vedli. Celý turnaj pak nejstarší mládežnická kategorie zakončila prohrou 0:3 s domácí Energií. Juniorku nyní čekají poslední dva přípravné zápasy se Spartou a Plzní, 26. srpna pak nastoupí k prvnímu klání v rámci DHL extraligy.

10.08.2023

Warrior Hockey Games 2023

Klub BK Mladá Boleslav pořádá o tomto víkendu 12. – 13.8. turnaj 9. tříd. Bruslaři ve ŠKOENERGO Aréně postupně nastoupí proti Litvínovu, Přerovu, Chomutovu, Jihlavě a Českým Budějovicím. Pokud o víkendu nemáte co na práci, určitě přijďte naše mladé naděje podpořit. Rozlosování zápasů Bruslařů již nyní naleznete na našem webu: při rozkliknutí přípravných utkání 9. třídy v rozcestníku mládeže.