BK MLADA BOLESLAV
4. 7. 2024 | Klub

Víkendový program mezinárodního inline turnaje: kdy mrknout na (ex)Bruslaře?

M l. B o l. – Mladší ročníky mají mezinárodní inline turnaj, který právě probíhá v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně, už více či méně úspěšně za sebou a s blížícím se prodlouženým a svátečním víkendem tak přichází na řadu ti starší. Na kompletní program se můžete podívat na oficiálních stránkách turnaje. My jsme pro vás potom do následující tabulky vytáhli zápasy mužů – profíků, za které nastoupí i hokejisté, které dobře znáte z boleslavských barev.
Domácí Hosté Den Čas
Hk Dinamiti Horjul - SVN Labeda Shakers - CZE pátek 5. 7. 10:00
Labeda Shakers - CZE Shakers Next-Gen - WLD pátek 5. 7. 20:30
Labeda Shakers - CZE Dubnica Wild Kings - SVK sobota 6. 7. 8:50
Labeda Shakers - CZE Joker Floors Team - ITA sobota 6. 7. 13:00

Některé zápasy play off přijdou na řadu už v sobotu 6. července, vyvrcholení celého turnaje potom samozřejmě přijde o den později, tedy v neděli 7. července. Rozpis play off doporučujeme sledovat taktéž na oficiálních stránkách turnaje.

Ze zmiňovaných (ex)Bruslařů se můžete těšit na Davida Bernada, Petra Kafku, Oscara Flynna a Marka Loskota. Pro úplnost dodáváme, že dle informací organizátorů se Petr Kafka zúčastní až od soboty 6. července.

Jaké všechny kategorie se turnaje zúčastní a jak zápasy probíhají, jsme psali už zde.

Turnaj probíhá ve svižném tempu. Všechny kategorie hrají své zápasy na 2x 15 minut, pouze "muži – profi" hrají 2x 18 minut. Zápasy play off se hrají na 18 minut s náhlou smrtí. Jakmile tým vede nad soupeřem o 8 gólů, zápas končí.

Občerstvení pro návštěvníky zajištěno.

Další články

Aktuality

11.07.2024

Vrchol přípravy U18

Reprezentanti kategorie U18 se sejdou na kempu v Říčanech a následně vyrazí do švýcarského Davosu, kde ve dnech 27. a 28. července sehrají dva duely se Švýcarskem. Jedná se o poslední šanci zabojovat o místo na finální soupisce pro Hlinka Gretzky Cup, který se pro hráče ročníku 2007 letos uskuteční na kanadské půdě v Edmontonu. A my máme radost, že trenéra Davida Čermáka bude o svých dovednostech přesvědčovat i jeden zástupce Bruslařského klubu - obránce Rostislav Šilhavý.

10.07.2024

U17 vyrazí do Davosu

Sedmnáctka do nové sezony vstupuje s novým hlavním trenérem. Mladíky ročníku 2008 povede František Ptáček, bývalý extraligový obránce a trenér dorostu pražské Sparty. On a jeho tým se poprvé poznají koncem července v Davosu, kam vyrazí na tři přátelské zápasy s domácími Švýcary. Všichni nominovaní budou bojovat o místo na soupisce pro srpnový turnaj pěti zemí, který se bude konat v Piešťanech. Chybět u toho nebude útočník našeho zlatého dorostu Petr Hanyš.

08.07.2024

U20 míří do Vierumäki

Nejstarší mládežnická reprezentace vstoupí do nové sezóny 2024/2025 jako vůbec první národní výběr naší země. Svěřenci Patrika Augusty se již koncem tohoto týdne sejdou na kempu v Chomutově a začátkem dalšího vyrazí do finského Vierumäki. Ve městě poblíž Lahti dvacítka dvakrát změří síly se Švýcarskem, v plánu jsou rovněž duely proti finským výběrům A a B. V nominaci první akce dvacítky nechybí náš útočník Vojta Hradec, jenž bude bojovat o své místo na soupisce pro prosincovém mistrovství.

29.06.2024

Draft do NHL

V lasvegaské Sphere v sobotu 29. června po svém prvním kole pokračoval každoroční vstupní draft NHL a my máme obrovskou radost, že v rámci něj letos hned dvakrát za jménem hráče zaznělo "from BK Mladá Boleslav". Poprvé se tak stalo v 5. kole, kdy Utah Hockey Team (bývalá organizace Arizona Coyotes) ze 153. pozice ukázal na našeho obránce Aleše Čecha. Boleslavské srdce pak podruhé zaplesalo hned v kole dalším, když na 167. místě zaznělo jméno našeho odchovance Vojtěcha Hradce a znovu to byl Utah. Díky dvojici Bruslařů vstoupl počet draftovaných Čechů na 13, což je nejvyšší počet od draftu v roce 2005.

14.06.2024

Kemp U18 v Kravařích

Obránce juniorského týmu Bruslařů, Rostislav Šilhavý se od neděle 16. června společně s reprezentační osmnáctkou zúčastní přípravného kempu v Kravařích. Ten slouží jako poslední prověrka před mimořádně sledovaným vrcholem sezony - Hlinka Gretzky Cupem. Gratulujeme k nominaci a přejeme hodně štěstí v následném boji o místo na finální soupisce.

07.05.2024

Pohybové kurzy pro děti

BK Mladá Boleslav pořádá od 7. května zcela ZDARMA pohybové kurzy pro možné budoucí Bruslaře a Bruslařky, konkrétně děti ročníku 2019 a mladší. Přijďte mezi nás a zasportujte si s námi, těšíme se na vás každé úterý a čtvrtek od 16 hodin na hřišti u 8. Základní školy ve Václavkově ulici. S případnými dotazy se prosím obracejte na pana Křiváčka - telefonní číslo: 604 700 792 nebo e-mailová adresa: krivaceklubos@centrum.cz