BK MLADA BOLESLAV

Změny v kádru

Příchody před sezonou 2022/2023

Jméno Tým Transakce
Martin Beránek HC Motor Č. Budějovice smlouva
Radek Jeřábek HC Sparta Praha smlouva
Róbert Lantoši Linköping HC smlouva
Filip Novotný HC Energie Karlovy Vary smlouva
Pavol Regenda HK Dukla Michalovce smlouva
Tomáš Šmerha HC Sparta Praha smlouva
Pontus Åberg Timrå IK (Švédsko) smlouva
David ŠtichHC VERVA Litvínov hostování
Matěj StříteskýHC VERVA Litvínov smlouva

Odchody před sezonou 2022/2023

Jméno Tým Transakce
Jan Růžička Mountfield HK konec smlouvy
Marek Schwarz --- konec kariéry
David Bernad HC Energie Karlovy Vary hostování
Dominik Vacík neznámo konec smlouvy
Oscar Flynn Bílí Tygři Liberec konec smlouvy
Jan Grim neznámo konec smlouvy
Tomáš Knotek HC Slavia Praha konec střídavých startů
Tomáš Pospíšil PSG Berani Zlín konec hostování
Adam Raška neznámo konec smlouvy
Valentin Claireaux neznámo konec smlouvy
Adam Zbořil HC Kometa Brno konec smlouvy
Jan Dufek HC Kometa Brno konec smlouvy
Andrej Košarišťan neznámo konec smlouvy
Miloš Kelemen Arizona Coyotes (NHL) odchod do NHL
Pavol Regenda Anaheim Ducks (NHL) odchod do NHL
David Moravec Halifax Mooseheads (QMJHL) odchod do QMJHL
Mitchell Fillman --- konec kariéry


Tým

Aktuality

11.07.2024

Vrchol přípravy U18

Reprezentanti kategorie U18 se sejdou na kempu v Říčanech a následně vyrazí do švýcarského Davosu, kde ve dnech 27. a 28. července sehrají dva duely se Švýcarskem. Jedná se o poslední šanci zabojovat o místo na finální soupisce pro Hlinka Gretzky Cup, který se pro hráče ročníku 2007 letos uskuteční na kanadské půdě v Edmontonu. A my máme radost, že trenéra Davida Čermáka bude o svých dovednostech přesvědčovat i jeden zástupce Bruslařského klubu - obránce Rostislav Šilhavý.

10.07.2024

U17 vyrazí do Davosu

Sedmnáctka do nové sezony vstupuje s novým hlavním trenérem. Mladíky ročníku 2008 povede František Ptáček, bývalý extraligový obránce a trenér dorostu pražské Sparty. On a jeho tým se poprvé poznají koncem července v Davosu, kam vyrazí na tři přátelské zápasy s domácími Švýcary. Všichni nominovaní budou bojovat o místo na soupisce pro srpnový turnaj pěti zemí, který se bude konat v Piešťanech. Chybět u toho nebude útočník našeho zlatého dorostu Petr Hanyš.

08.07.2024

U20 míří do Vierumäki

Nejstarší mládežnická reprezentace vstoupí do nové sezóny 2024/2025 jako vůbec první národní výběr naší země. Svěřenci Patrika Augusty se již koncem tohoto týdne sejdou na kempu v Chomutově a začátkem dalšího vyrazí do finského Vierumäki. Ve městě poblíž Lahti dvacítka dvakrát změří síly se Švýcarskem, v plánu jsou rovněž duely proti finským výběrům A a B. V nominaci první akce dvacítky nechybí náš útočník Vojta Hradec, jenž bude bojovat o své místo na soupisce pro prosincovém mistrovství.

29.06.2024

Draft do NHL

V lasvegaské Sphere v sobotu 29. června po svém prvním kole pokračoval každoroční vstupní draft NHL a my máme obrovskou radost, že v rámci něj letos hned dvakrát za jménem hráče zaznělo "from BK Mladá Boleslav". Poprvé se tak stalo v 5. kole, kdy Utah Hockey Team (bývalá organizace Arizona Coyotes) ze 153. pozice ukázal na našeho obránce Aleše Čecha. Boleslavské srdce pak podruhé zaplesalo hned v kole dalším, když na 167. místě zaznělo jméno našeho odchovance Vojtěcha Hradce a znovu to byl Utah. Díky dvojici Bruslařů vstoupl počet draftovaných Čechů na 13, což je nejvyšší počet od draftu v roce 2005.

14.06.2024

Kemp U18 v Kravařích

Obránce juniorského týmu Bruslařů, Rostislav Šilhavý se od neděle 16. června společně s reprezentační osmnáctkou zúčastní přípravného kempu v Kravařích. Ten slouží jako poslední prověrka před mimořádně sledovaným vrcholem sezony - Hlinka Gretzky Cupem. Gratulujeme k nominaci a přejeme hodně štěstí v následném boji o místo na finální soupisce.

07.05.2024

Pohybové kurzy pro děti

BK Mladá Boleslav pořádá od 7. května zcela ZDARMA pohybové kurzy pro možné budoucí Bruslaře a Bruslařky, konkrétně děti ročníku 2019 a mladší. Přijďte mezi nás a zasportujte si s námi, těšíme se na vás každé úterý a čtvrtek od 16 hodin na hřišti u 8. Základní školy ve Václavkově ulici. S případnými dotazy se prosím obracejte na pana Křiváčka - telefonní číslo: 604 700 792 nebo e-mailová adresa: krivaceklubos@centrum.cz