BK MLADA BOLESLAV

Trenéři mládeže pro sezonu 2022/2023

>>> KONTAKTY na jednotlivé trenéry mládeže najdete ZDE! <<<

Sportovní manažer mládeže Mgr. Petr Haken
Hlavní trenér Akademie:Václav Pletka
Hlavní trenér sportovních tříd: Martin Škaloud
Trenér brankářů: Lukáš Mensator
Trenér brankářů: Filip Šindelář
Dovednostní rozvoj obránců: Jan Hanzlík
Dovednostní rozvoj útočníků: Václav Nedorost
Kondiční trenér: Mgr. Jaroslav Černý
Kustod mládeže: Daniel Pletka


Tým Hlavní trenér Asistent trenéra
Junioři Václav Pletka (stud. A) Lukáš Zörkler (A), Ladislav Kolner (B)
Dorost David Vrbata (stud. A) Jan Hanzlík (B)
9. třída Martin Škaloud (B) Václav Nedorost (C), Filip Šindelář (B)
8. třída Michal Michal (B) Radim Vrbata (C)
7. třída Michal Michal (B) Daniel Šimek (B)
6. třída Václav Drábek (B) Marek Schwarz (B)
5. třída Vladimír Lejsek (C) Václav Drábek (B)
4. třídaJan Hanzlík (B) Radek Holík (B)
3. třída Radek Holík (B)
2. třída Daniel Pletka (B)
1. třída Mgr. Aleš Tůma (C)
Přípravka Luboš Křiváček (C) Daniel Pletka (B), Radek Holík (B), Mgr. Aleš Tůma (C), Pavel Rutkovský (B), Tomáš Kučera (B)

Mládež

Aktuality

15.09.2023

Future Olympians U19

Mládežnický výběr českých žen sehraje 21. září ve Slaném přípravné utkání proti seniorskému týmu žen - Lillehammer. Součástí národního výběru žen bude také mladoboleslavská útočnice Lucie Šindelářová.

18.08.2023

Reprezentace žen U16

Nejmladší reprezentace žen U16 absolvuje od 29. sprna pětidenní kemp ve Velkých Popovicích. Hlavní trenér Jan Lucák s sebou na soustředění bere 25 hráček, mezi kterými je i mladoboleslavská zástupkyně - útočnice devítky Lucie Šindelářová.

13.08.2023

Warrior Hockey Games

Devítka ovládla domácí turnaj devátých tříd! Naši mládežníci o víkendu odehráli 5 zápasů, z nichž hned čtyři vyhráli. Svěřenci trenérů Michala, Vrbaty a Šindeláře postupně porazili Litvínov (4:3), Přerov (8:1), Chomutov (4:2) a Jihlavu (3:2). Přemožitele našli až v posledním utkání: staly se jím České Budějovice. Ani závěrečná porážka však deváťáky nepřipravila o celkový triumf, v Mladé Boleslavi se tak mohlo slavit.

13.08.2023

O pohár Hejtmana

Dorostenci vezou z pardubického turnaje krásné 2. místo! Středočeši sice v prvním zápase podlehli Liberci 3:5, následovaly však dvě výhry - 4:1 nad Českými Budějovicemi a 3:2 nad Slavií. Ve finálovém zápase ale dorost nestačil na domácí Pardubice a po výsledku 0:2 tak obsadil druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský František Kovář.

13.08.2023

Hejtman Cup

Junioři mají za sebou karlovarský turnaj, na kterém obsadili 4. místo. Bruslaři po úvodním vítězství 3:1 nad německým Kolínem smolně prohráli s Třincem, kterému podlehli 1:2 po prodloužení, přestože po většinu utkání vedli. Celý turnaj pak nejstarší mládežnická kategorie zakončila prohrou 0:3 s domácí Energií. Juniorku nyní čekají poslední dva přípravné zápasy se Spartou a Plzní, 26. srpna pak nastoupí k prvnímu klání v rámci DHL extraligy.

10.08.2023

Warrior Hockey Games 2023

Klub BK Mladá Boleslav pořádá o tomto víkendu 12. – 13.8. turnaj 9. tříd. Bruslaři ve ŠKOENERGO Aréně postupně nastoupí proti Litvínovu, Přerovu, Chomutovu, Jihlavě a Českým Budějovicím. Pokud o víkendu nemáte co na práci, určitě přijďte naše mladé naděje podpořit. Rozlosování zápasů Bruslařů již nyní naleznete na našem webu: při rozkliknutí přípravných utkání 9. třídy v rozcestníku mládeže.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav