BK MLADA BOLESLAV
17. 5. 2023 | Klub, Petr Holub

Páťáci se zúčastnili turnaje v italském Brünecku

B r ü n e c k – V polovině dubna se pátá třída BK Mladá Boleslav zúčastnila víkendového turnaje v Itálii. Turnaj o pohár města Brüneck byl pořádán pro děti ročníku narození 2011, mladí Bruslaři to měli ale o něco těžší, neboť na jih Evropy vyrazili s týmem o rok mladším. Konkurence byla velká a zajímavá, turnaje se kromě domácích Italů zúčastnily také týmy z Rakouska, Slovinska, Maďarska a právě Česka. Kromě Bruslařů jej odehrála i Hvězda Praha.

Přípravné zápasy

BK Mladá Boleslav – HC Putertal 4:3 (Ďuriš, Trojan, Trojan, Kramer)

BK Mladá Boleslav – MAC Budapest 5:7 (Kramer, Kadeřábek, Černý, Trojan, Lejsek)

Turnajové zápasy

HC Eppan – BK Mladá Boleslav 2:1, 1:1 (Henc TS, Trojan)

HC Innsbruck – BK Mladá Boleslav 2:1 , 1:0 (Kramer)

MAC Budapest – BK Mladá Boleslav 3:0 , 1:1 (Trojan)

BK Mladá Boleslav – HK Ljubljana 1:5 (Kramer)

Wings Linz – BK Mladá Boleslav 1:4 (Ernsest, Trojan, Lejsek, Lejsek)

Konečné pořadí

1.

HC Innsbruck

2.

HC Hvězda Praha

3.

HC Eppan

4.

Elpo HC Pustertal Junior

5.

HK Ljubljana

6.

MAC Budapest

7.

BK Mladá Boleslav

8.

Steel Wings Linz

Sestava BK Mladá Boleslav

Kačmárik, Vlk, Zubatý, Henc, Rýdl, Kadeřábek, Trojan, Ďuriš, Lejsek, Kramer, Novák, Ernest, Černý, Brokeš, Krédl D., Krédl J., Burget, Budínský

Další články

Aktuality

15.09.2023

Future Olympians U19

Mládežnický výběr českých žen sehraje 21. září ve Slaném přípravné utkání proti seniorskému týmu žen - Lillehammer. Součástí národního výběru žen bude také mladoboleslavská útočnice Lucie Šindelářová.

18.08.2023

Reprezentace žen U16

Nejmladší reprezentace žen U16 absolvuje od 29. sprna pětidenní kemp ve Velkých Popovicích. Hlavní trenér Jan Lucák s sebou na soustředění bere 25 hráček, mezi kterými je i mladoboleslavská zástupkyně - útočnice devítky Lucie Šindelářová.

13.08.2023

Warrior Hockey Games

Devítka ovládla domácí turnaj devátých tříd! Naši mládežníci o víkendu odehráli 5 zápasů, z nichž hned čtyři vyhráli. Svěřenci trenérů Michala, Vrbaty a Šindeláře postupně porazili Litvínov (4:3), Přerov (8:1), Chomutov (4:2) a Jihlavu (3:2). Přemožitele našli až v posledním utkání: staly se jím České Budějovice. Ani závěrečná porážka však deváťáky nepřipravila o celkový triumf, v Mladé Boleslavi se tak mohlo slavit.

13.08.2023

O pohár Hejtmana

Dorostenci vezou z pardubického turnaje krásné 2. místo! Středočeši sice v prvním zápase podlehli Liberci 3:5, následovaly však dvě výhry - 4:1 nad Českými Budějovicemi a 3:2 nad Slavií. Ve finálovém zápase ale dorost nestačil na domácí Pardubice a po výsledku 0:2 tak obsadil druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský František Kovář.

13.08.2023

Hejtman Cup

Junioři mají za sebou karlovarský turnaj, na kterém obsadili 4. místo. Bruslaři po úvodním vítězství 3:1 nad německým Kolínem smolně prohráli s Třincem, kterému podlehli 1:2 po prodloužení, přestože po většinu utkání vedli. Celý turnaj pak nejstarší mládežnická kategorie zakončila prohrou 0:3 s domácí Energií. Juniorku nyní čekají poslední dva přípravné zápasy se Spartou a Plzní, 26. srpna pak nastoupí k prvnímu klání v rámci DHL extraligy.

10.08.2023

Warrior Hockey Games 2023

Klub BK Mladá Boleslav pořádá o tomto víkendu 12. – 13.8. turnaj 9. tříd. Bruslaři ve ŠKOENERGO Aréně postupně nastoupí proti Litvínovu, Přerovu, Chomutovu, Jihlavě a Českým Budějovicím. Pokud o víkendu nemáte co na práci, určitě přijďte naše mladé naděje podpořit. Rozlosování zápasů Bruslařů již nyní naleznete na našem webu: při rozkliknutí přípravných utkání 9. třídy v rozcestníku mládeže.