BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Gašper Krošelj

Offline rozhovor: Gašper Krošelj

Ani fakt, že je v současnosti v rodném Slovinsku, ani koronavirus a ani dlouho zavřené hranice nemění nic na tom, že brankář Gašper Krošelj je součástí A týmu Bruslařů i pro nadcházející extraligovou sezonu 2020/2021, a že se už teď těší, až to všechno znovu vypukne.

My vám prostřednictvím následujícího formuláře nabízíme možnost se Gašpera Krošelje na cokoliv zeptat – ať už na současnou zvláštní dobu, uplynulou sezonu nebo výhledy do budoucna. Prosíme jen o jediné – buďte slušní a snažte se, aby se vaše dotazy neopakovaly :-) Gašper na ně zhruba za dva týdny hromadě odpoví. Jako bonus navíc vybere tři nejzajímavější dotazy, jejichž tazatelé se mohou těšit na drobnou pozornost od Bruslařského klubu.

Redakce tohoto webu si vyhrazuje právo smazat vulgární, opakující se nebo jinak nevhodné dotazy. Děkujeme za pochopení.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 20 odpovědí v této kategorii celkem.


Martin T. (taborsky.mar@gmail.com - Boleslav) 25. 6. 2020, 09:26
Ahoj, jaky mas oblibeny tym NHL? Je ti lito, ze sis nikdy NHL nezachytal? Mel jsi prilezitost/sanci? At se dari!

Odpověď:
Ahoj, mým oblíbeným týmem v NHL je Nashville Predators. Před pár lety jsem se zajímaly Chicago Blackhawks a Phoenix Coyotes, ale nakonec bohužel nic z toho nedopadlo. Děkuji!
Zdeno (z.bab@email.cz - BKMB) 25. 6. 2020, 09:24
Zdravím, Gašpere, moje otázky :
1) Co bys nikdy v životě nesnědl?
2) Máš nějakou zemi, kam by ses chtěl podívat?
3) Skočil bys padákem?

Odpověď:
Ahoj, určitě bych nikdy nesnědl takové ty asijské hmyzí speciality. Jednoho dne bych chtěl navštívit Bora Bora. A přiznávám, že jednoho dne bych si padákem asi klidně skočil.
Jana (lavinie@seznam.cz - BKMB) 25. 6. 2020, 09:19
Slyšel jsem, že tvým velkým snem bylo potkat Dominika Haška, což se ti splnilo letos na konci sezony. Jaké to bylo? Byl jsi v šoku? :-D

Odpověď:
Překvapený jsem byl, ale byl to skvělý zážitek. Jsem šťastný, že jsme prohodili i pár vět, a že mám fotky :)
Emco (Mladá Boleslav) 25. 6. 2020, 09:18
Ahoj Gašpere, jak teď trénuješ? Jak vypadá tvůj běžný tréninkový den? A nechybí ti tým? Vždycky si říkám, že ti z vás, kdo trénují přes léto individuálně, jsou takoví osamělí a vytržení z party :) Díky za odpověď a ať se daří!

Odpověď:
Ahoj, trénuji každý den, taky každé ráno běhám. Odpoledne hraji nejrůznější sporty nebo chodíme s přáteli na túry po horách.
Janko (jan.ko@seznam.cz - BKMB) 25. 6. 2020, 09:16
Slyšel jsem, že rád a dobře vaříš. Co vaříš nejradši a do čeho by ses naopak pustit nechtěl? A je vaření něco, čím by ses třeba chtěl zabývat po konci hokejové kariéry? Díky za odpověď a přeji mnoho úspěchů v nadcházející sezoně.

Odpověď:
Vaření miluji, obzvlášť když můžu vařit pro rodinu nebo přátele. Mám rád nejrůznější těstoviny, sushi a obzvlášť jsem si oblíbil typickou českou kachnu :) A kdo ví, třeba se po konci hokejové kariéry budu věnovat právě vaření.
Libor ,,Bíďa´´ (liborpovolny@atlas.cz - Mladá Boleslav) 8. 6. 2020, 15:27
Ahoj, navštívil jsem ve Slovinsku Piran, Triglav, Lublaň, Bled, Planici, Bohinj, Vintgar...je to malá, ale krásná země. Co by si turistům doporučil navštívit ve Slovinsku Ty? Ať už návštěvu nějakého města a nebo nějaké místo v přírodě? Co máš rád na své vlasti a na lidech ve Slovinsku? Za co jsi na ně pyšný a za co třeba né? Jak by si popsal lidi v České republice, ať už po sportovní nebo lidské stránce? A poslední otázka - jak rád trávíš volný čas, když máš čas jen pro sebe...knížky (jaké), play station, filmy...? Otázek by bylo hodně, ale ... 8o) tohle bude stačit a snad Tě neodradí odpovědět na takovou spoustu dotazů. Chtěl bych Ti popřát hodně úspěchů v osobním i sportovním životě. Hlavně pevné zdraví a radost ze života a ať nám dlouho zůstaneš v Bolce. 8o) Myslím, že budu mluvit za většinu našich fanoušků, že jsi se zařadil mezi nejoblíbenější hráče našeho týmu. Ať se daří!!

Odpověď:
Ahoj, těší mě, že jsi byl u nás ve Slovinsku, jsou tu opravdu krásná místa. Osobně bych doporučil ještě Most na Soči, Moravske Toplice v Prekmurje (skvělé víno a jídlo), Predjamski Grad (nejstarší jeskyní hrad na světě). Lidé na Slovinsku jsou přátelští, společenští a milují sport. V Čechách to cítím stejně, řekl bych, že jsme podobné národy. Nebo alespoň na mě jsou všichni hodní a příjemní :)
Čas, který mám jen sám pro sebe, trávím rád u PlayStationu, sleduji televizní seriály a filmy a taky rád zajdu do kina.
Děkuji, jsem rád, že mě fanoušci mají rádi, vážím si toho!
Jan Veselý (vesely-pavel@email.cz - Praha 4 Šeberov) 5. 6. 2020, 16:00
Dobrý den,jmenuji se Honza a je mi 10 let.Chtěl bych se vás zeptat,jaká aréna kromě ŠKOENERGO arény se ti v TELH líbí nejvíce?


P.S. Předem děkuji.

Odpověď:
Přiznávám, že mám rád O2 arénu v Praze.
Josef Grohman (pipe12@centrum.cz - Libáň/BK Mladá Boleslav) 4. 6. 2020, 18:37
Ahoj Gašpere chtěl bych znát tvůj názor na fanoušky Bolky a jak se ti chytá v domácich zápasech

Odpověď:
Naši fanoušci jsou pro mě nejlepší. V kombinaci s naším stadionem je vždycky skvělá atmosféra, za což moc děkuji. Vždycky máme energii navíc, je příjemné hrát doma.
Evuše Kindl (kindlova.obchod@gmail.com - Mělník) 4. 6. 2020, 14:44
Žádnou otázku nemám. Jen přeju mnoho úspěchů do budoucna a ať se stále tak daří😉 🍀 věrná fanynka BK Mladá Boleslav Evuše


Odpověď:
Děkuji, Evuše! :)
Filip Albrecht (Filipalb@seznam.cz - BK Mladá Boleslav) 3. 6. 2020, 19:55
Jak se aktuálné cítíš v Boleslavi? Jaké máš ambice do příští sezóny? Myslíš si že nebít koronaviru, získala by Boleslav letos titul?

Odpověď:
Cítím se tu dobře a jistě, naše ambice jsou každou sezonou větší. Věřím, že minulou sezonu jsme měli dobře nakročeno třeba i k titulu. Doufám, že v příští sezoně si povedeme stejně nebo ještě lépe.

Další stránky
12>>

Fanzona

Aktuality

15.09.2023

Future Olympians U19

Mládežnický výběr českých žen sehraje 21. září ve Slaném přípravné utkání proti seniorskému týmu žen - Lillehammer. Součástí národního výběru žen bude také mladoboleslavská útočnice Lucie Šindelářová.

18.08.2023

Reprezentace žen U16

Nejmladší reprezentace žen U16 absolvuje od 29. sprna pětidenní kemp ve Velkých Popovicích. Hlavní trenér Jan Lucák s sebou na soustředění bere 25 hráček, mezi kterými je i mladoboleslavská zástupkyně - útočnice devítky Lucie Šindelářová.

13.08.2023

Warrior Hockey Games

Devítka ovládla domácí turnaj devátých tříd! Naši mládežníci o víkendu odehráli 5 zápasů, z nichž hned čtyři vyhráli. Svěřenci trenérů Michala, Vrbaty a Šindeláře postupně porazili Litvínov (4:3), Přerov (8:1), Chomutov (4:2) a Jihlavu (3:2). Přemožitele našli až v posledním utkání: staly se jím České Budějovice. Ani závěrečná porážka však deváťáky nepřipravila o celkový triumf, v Mladé Boleslavi se tak mohlo slavit.

13.08.2023

O pohár Hejtmana

Dorostenci vezou z pardubického turnaje krásné 2. místo! Středočeši sice v prvním zápase podlehli Liberci 3:5, následovaly však dvě výhry - 4:1 nad Českými Budějovicemi a 3:2 nad Slavií. Ve finálovém zápase ale dorost nestačil na domácí Pardubice a po výsledku 0:2 tak obsadil druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský František Kovář.

13.08.2023

Hejtman Cup

Junioři mají za sebou karlovarský turnaj, na kterém obsadili 4. místo. Bruslaři po úvodním vítězství 3:1 nad německým Kolínem smolně prohráli s Třincem, kterému podlehli 1:2 po prodloužení, přestože po většinu utkání vedli. Celý turnaj pak nejstarší mládežnická kategorie zakončila prohrou 0:3 s domácí Energií. Juniorku nyní čekají poslední dva přípravné zápasy se Spartou a Plzní, 26. srpna pak nastoupí k prvnímu klání v rámci DHL extraligy.

10.08.2023

Warrior Hockey Games 2023

Klub BK Mladá Boleslav pořádá o tomto víkendu 12. – 13.8. turnaj 9. tříd. Bruslaři ve ŠKOENERGO Aréně postupně nastoupí proti Litvínovu, Přerovu, Chomutovu, Jihlavě a Českým Budějovicím. Pokud o víkendu nemáte co na práci, určitě přijďte naše mladé naděje podpořit. Rozlosování zápasů Bruslařů již nyní naleznete na našem webu: při rozkliknutí přípravných utkání 9. třídy v rozcestníku mládeže.