BK MLADA BOLESLAV
22. 10. 2022 | Jitka Čechová

B tým prohrál s Rakovníkem, rozhodla až třetí třetina

7., sobota 22. 10. 2022
Ml. Boleslav - Rakovník MBL - RAK
M l. B o l. – V rámci letošního třetího domácího utkání přivítal B tým Bruslařů na mladoboleslavském ledě tým Rakovníka. První dvě třetiny byly vyrovnané, po 40 minutách hry prohráli domácí o branku. Rozhodlo teprve poslední dějství, ve kterém pro sebe vítězství získal Rakovník. B tým BK Mladá Boleslav je momentálně na druhém místě tabulky skupiny Východ s počtem třinácti bodů.
Ml. Boleslav: Forst – Zvolenský, Bartoš, Kadeřábek J., Bílek, Málek – Tregl, Hochman, Kadeřábek T., Moucha, Kerda, Rudolph, Ficek, Marek, Vondrlík, Rovný
Rakovník: Burgr – Petráček, Vlk, Vyskočil, Šíma, Hulcr – Ságner, Let, Kovařík, Benda, Macháček, Kos, Vyšín, Šíma, Drda, Bulva, Lev
Branky a nahrávky: 18. Vondrlík (Rovný), 40. Kerda, 58. Rovný (Vondrlík) – 10. Macháček (Bulva), 30. Hulcr (Benda), 36. Lev (Let, Vyšín), 44. Bulva (Macháček, Benda), 50. Bulva (Hulcr). Rozhodčí: Müller – Karli, Stanko. Vyloučení: 6:0. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5.

Komentář

Střelecký účet utkání otevřel v desáté minutě Vladimír Macháček, který tak využil domácími nabídnuté přesilové hry. Bruslařům se podařilo vyrovnat dvě minuty před koncem první dvaceminutovky, kdy se trefil Jan Vondrlík. V prostředním dějství padaly góly až v její druhé polovině, kdy hráči Rakovníku odskočili do dvoubrankového vedení díky trefám Lukáše Hulcra a Martina Lva. Čtyři vteřinky před zazněním sirény ale vrátil mladoboleslavským hráčům ve vlastním oslabení naději Dušan Kerda. Do třetí periody se tak šlo za stavu 2:3. Jenže už ve 44. minutě začali hosté svůj náskok opět navyšovat a to hned nadvakrát. O obě branky se přitom postaral hráč s číslem 13 Filip Bulva. Domácím se podařilo již jen korigovat skóre gólem z 58 minuty, kdy se trefil Lukáš Rovný.

Související články

Aktuality

15.09.2023

Future Olympians U19

Mládežnický výběr českých žen sehraje 21. září ve Slaném přípravné utkání proti seniorskému týmu žen - Lillehammer. Součástí národního výběru žen bude také mladoboleslavská útočnice Lucie Šindelářová.

18.08.2023

Reprezentace žen U16

Nejmladší reprezentace žen U16 absolvuje od 29. sprna pětidenní kemp ve Velkých Popovicích. Hlavní trenér Jan Lucák s sebou na soustředění bere 25 hráček, mezi kterými je i mladoboleslavská zástupkyně - útočnice devítky Lucie Šindelářová.

13.08.2023

Warrior Hockey Games

Devítka ovládla domácí turnaj devátých tříd! Naši mládežníci o víkendu odehráli 5 zápasů, z nichž hned čtyři vyhráli. Svěřenci trenérů Michala, Vrbaty a Šindeláře postupně porazili Litvínov (4:3), Přerov (8:1), Chomutov (4:2) a Jihlavu (3:2). Přemožitele našli až v posledním utkání: staly se jím České Budějovice. Ani závěrečná porážka však deváťáky nepřipravila o celkový triumf, v Mladé Boleslavi se tak mohlo slavit.

13.08.2023

O pohár Hejtmana

Dorostenci vezou z pardubického turnaje krásné 2. místo! Středočeši sice v prvním zápase podlehli Liberci 3:5, následovaly však dvě výhry - 4:1 nad Českými Budějovicemi a 3:2 nad Slavií. Ve finálovém zápase ale dorost nestačil na domácí Pardubice a po výsledku 0:2 tak obsadil druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mladoboleslavský František Kovář.

13.08.2023

Hejtman Cup

Junioři mají za sebou karlovarský turnaj, na kterém obsadili 4. místo. Bruslaři po úvodním vítězství 3:1 nad německým Kolínem smolně prohráli s Třincem, kterému podlehli 1:2 po prodloužení, přestože po většinu utkání vedli. Celý turnaj pak nejstarší mládežnická kategorie zakončila prohrou 0:3 s domácí Energií. Juniorku nyní čekají poslední dva přípravné zápasy se Spartou a Plzní, 26. srpna pak nastoupí k prvnímu klání v rámci DHL extraligy.

10.08.2023

Warrior Hockey Games 2023

Klub BK Mladá Boleslav pořádá o tomto víkendu 12. – 13.8. turnaj 9. tříd. Bruslaři ve ŠKOENERGO Aréně postupně nastoupí proti Litvínovu, Přerovu, Chomutovu, Jihlavě a Českým Budějovicím. Pokud o víkendu nemáte co na práci, určitě přijďte naše mladé naděje podpořit. Rozlosování zápasů Bruslařů již nyní naleznete na našem webu: při rozkliknutí přípravných utkání 9. třídy v rozcestníku mládeže.